Siódma edycja najważniejszej w Polsce konferencji na temat e-commerce w turystyce i sprzedaży produktów turystycznych przez internet

e-Travel Forum

sponsor diamentowy

sponsor złoty

sponsor lunchu (16.01)

sponsor przerwy kawowej (14.01)

sponsor przerwy kawowej (15.01)

sponsor przerwy kawowej (16.01)

sponsor spotkań biznesowych

sponsor toreb (14.01)

sponsor notatników i długopisów (16.01)

sponsor smyczy i identyfikatorów

organizator

partner konferencji

program partnerski

płatności

Płatności 2012

Sponsorzy i partnerzy konferencji e-Travel Forum 2014

Amadeus

Amadeus - sponsor złoty e-Travel Forum 2013

Amadeus to partner w dziedzinie technologii dla dostawców, sprzedawców i odbiorców usług turystycznych. Firma dostarcza rozwiązania w zakresie dystrybucji, technologii informatycznych i obsługi punktów sprzedaży, aby umożliwić swoim Klientom rozwój i osiąganie sukcesów na energicznie zmieniającym się rynku turystycznym. Docelowe grupy klientów to dostawcy usług turystycznych (linie lotnicze, hotele, wypożyczalnie samochodów, przewoźnicy kolejowi, przewoźnicy promowi, firmy oferujące wycieczki morskie, firmy ubezpieczeniowe i touroperatorzy), sprzedawcy usług turystycznych (biura podróży) i odbiorcy (firmy i turyści indywidualni). Oferowane rozwiązania pogrupowane są w czterech kategoriach – Distribution & Content, Sales & e-Commerce, Business Management, Services & Consulting.


strona WWW:
Amadeus
 

Hotel Gromada

Gromada - sponsor diamentowy

Hotel Gromada to 75 lat tradycji hotelarskiej i turystycznej w kraju i za granicą. Gromada posiada 17 hoteli, w tym 2 za granicą - w Berlinie i w Kapsztadzie. Hotele Gromady to ponad pięć tysięcy miejsc noclegowych w najlepszych lokalizacjach. GROMADA oferuje profesjonalne usługi w zakresie kompleksowej organizacji wystaw, szkoleń, kongresów i konferencji. Centrum Kongresowo-Wystawiennicze w Warszawie jest jednym z największych i najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce o łącznej powierzchni sal ponad 6000 m2. Pozwala to na organizację konferencji i bankietów dla 2500 osób. Gromada dysponuje również siecią sprzedaży, na którą składają się biura własne, licencyjne oraz liczni agenci. Jako TOUR OPERATOR I DMC (Destination Management Company) oferuje kompleksową obsługę turystów zagranicznych na terenie kraju i poza granicami, specjalne programy dla grup turystycznych, kompleksową organizację pielgrzymek, promocyjną ofertę dla turystów indywidualnych. Gromada jest aktywnym członkiem krajowych i międzynarodowych stowarzyszeń oraz organizacji zajmujących się problematyką turystyki i hotelarstwa, tj. IATA, ICCA, ASTA i PIT. Wieloletnia tradycja, stabilność oraz profesjonalny zespól młodych i do¬świadczonych pracowników gwarantują wysoki standard usług turystycznych.

 

strona WWW: Hotel Gromada
 

Travelport

Travelport - sponsor diamentowy

Travelport oferuje szeroką gamę usług biznesowych, a także jest liczącym się dostawcą rozwiązań do przetwarzania transakcji dla przedsiębiorstw działających w globalnej branży turystycznej. Firma Travelport prowadzi działalność w ponad 170 krajach, zatrudnia ok. 3 500 pracowników, a w 2012 r. osiągnęła przychody w wysokości ponad 2 mld USD. W skład przedsiębiorstwa wchodzą globalne systemy dystrybucji (GDS), do których należą marki Galileo i Worldspan, oraz pion ds. rozwiązań informatycznych dla linii lotniczych. Travelport ma również większościowy udział w spółce joint venture o nazwie eNett. Travelport jest spółką prywatną. Siedziba firmy mieści się w Atlancie w stanie Georgia.

 

strona WWW: Travelport
 

Eurolot

Eurolot

Eurolot SA jest operatorem świadczącym niskokosztowe usługi przewozowe między najważniejszymi portami regionalnymi w Polsce. Wysoki standard bezpieczeństwa lotu, szybkość i wygoda podróżowania oraz stałe niskie ceny sprawiły, że połączenia lotnicze Eurolot są znaczącą alternatywą dla innych form komunikacji krajowej. Eurolot obsługuje także porty zagraniczne. Pełni funkcje dowozowe do połączeń zagranicznych dla Polskich Linii Lotniczych LOT, przez co stanowi istotne dopełnienie węzła tranzytowego na lotnisku Okęcie im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Eurolot SA posiada własny Ośrodek Szkolenia Lotniczego, kształcący kadrę lotniczą z Polski i Europy. Świadczy też przeloty czarterowe po kraju i zagranicą. Eurolot dysponuje własną flotą składającą się z samolotów turbośmigłowych krótkiego zasięgu, które rocznie wykonują ok. 27 tys. lotów przewożąc blisko milion pasażerów, a także większych maszyn średniego zasięgu typu Embraer 175.

 

strona WWW: Eurolot
 

Mondial Assistance

Mondial Assistance

Mondial Assistance jest członkiem międzynarodowej grupy ubezpieczeniowo-serwisowej Mondial Assistance Group, która posiada 38 Centrów Operacyjnych w 29 krajach na 5 kontynentach. Poprzez swoją sieć o światowym zasięgu składającą się z 240 korespondentów i 400 000 usługodawców interweniuje co 3 sekundy. Mondial Assistance jest wiodącym dostawcą usług assistance oraz ubezpieczeń turystycznych na polskim rynku. Szczycimy się możliwością skutecznego i szybkiego działania w każdym zakątku naszego globu, 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Mondial Assistance - Wartość Idealnie Dodana!

 

strona WWW: Mondial Assistance
 

PROFITROOM

Profitroom - sponsor złoty

PROFITROOM jest polską firmą odnoszącą sukcesy na arenie międzynarodowej, firmą oferującą profesjonale rozwiązania technologiczne i marketingowe dla branży hotelarskiej. Od wielu lat zwiększa zyski hotelarzy, w szczególności optymalizując ich sprzedaż bezpośrednią. Obecnie PROFITROOM obsługuje ponad 1000 hoteli na całym świecie, a firma zatrudnia kilkudziesięciu ekspertów w biurach rozmieszczonych w Europie i Azji. Zapewnia kompleksową obsługę sprzedaży elektronicznej oferując m.in: system rezerwacji online, strony internetowe dla hoteli, channel manager, promocję w internecie, pomoc techniczną i doradztwo strategiczne. Produkty PROFITROOM powstał dzięki wieloletniej współpracy z setkami ekspertów branży hotelarskiej, dzięki czemu doskonale spełniają specyficzne wymagania i oczekiwania użytkowników. Zdobyte w tym czasie doświadczenie zaowocowało szeregiem prestiżowych nagród doceniających innowacyjność rozwiązań.

 

strona WWW: Profitroom
 

SIX Payment Services

Sofort - sponsor spotkań biznesowych e-Travel Forum 2013

SIX Payment Services oferuje instytucjom finansowym i akceptantom bezpieczne, innowacyjne rozwiązania na każdym etapie tworzenia wartości w bezgotówkowym obrocie płatniczym. Jako jeden z wiodących agentów rozliczeniowych, SIX Payment Services wspiera instytucje finansowe w obsłudze transakcji kartami płatniczymi i płatnościach międzybankowych. Wykorzystując najnowocześniejszą infrastrukturę IT, SIX Payment Services zapewnia nie tylko efektywność i bezpieczeństwo procesu transakcji pomiędzy posiadaczem karty, wystawcą i akceptantem. Dostarcza również szerokie portfolio rozwiązań do akceptacji kart oraz zintegrowanego przetwarzania transakcji w punktach oraz E- i M-commerce. Oferta została zaprojektowana dla zastosowań na całym świecie. Obejmuje także elektroniczne przetwarzanie faktur i poleceń zapłaty. Wszystkie usługi bazują na najnowszych światowych standardach bezpieczeństwa i zapewniają optymalną ochronę przed nadużyciami i ryzykiem. Z ponad 1000 pracownikami w 13 lokalizacjach, SIX Payment Services wspiera klientów w 33 krajach. W 2012 roku zysk operacyjny firmy wyniósł 403 mln CHF, a wartość transakcji 17,5 mld CHF. SIX Payment Services jest spółką grupy SIX. SIX jest globalnym dostawcą najwyższej klasy usług bezpiecznego handlu i rozliczeń, informacji finansowej i płatności.

 

strona WWW: SIX Payment Services
 

Sofort

Sofort - sponsor spotkań biznesowych e-Travel Forum 2013

SOFORT AG to międzynarodowy system bezpośrednich płatności online. Usługa ta dostępna jest zarówno w Polsce, jak i w 9 innych europejskich krajach. SOFORT Banking pozwala klientowi na automatyczne i bezpośrednie uiszczenie należności za zakupy w Internercie. Informacja o pomyślnym zleceniu przelewu jest natychmiast przekazywana do sklepu, co pozwala na znaczne przyspieszenie przesyłki zakupionych towarów i usług. SOFORT Banking jest atestowany i regularnie kontrolowany przez TÜV Saarland, zgodnie z niemieckimi dobrymi praktykami oraz z uwzględnieniem najwyższych standardów ochrony danych.

 

strona WWW: Sofort
 

Transhotel

Transhotel - sponsor przerwy kawowej e-Travel Forum 2013

Transhotel jest jednym z wiodących Globalnych Dostawców Usług Turystycznych na świecie. Firma powstała w 1995r. i od tego czasu nieustannie się rozwija, udostępniając ponad 80 000 biur podróży narzędzia, które wspomagają i ułatwiają ich codzienną pracę. Transhotel stworzył system rezerwacji on-line, w którym dostępnych jest ponad 70 000 hoteli z całego świata jak również transfery, wycieczki, bilety do parków rozrywki oraz wynajem samochodów i bilety lotnicze. Rezerwacje odbywają się on-line lub za pomocą Call Center obsługiwanego w 6 językach, w tym w języku polskim. Dzięki umowie z firmą Amadeus, udostępniamy naszą ofertę hoteli także poprzez Hotel Plus Multisource. Oferujemy także możliwość wykonania integracji naszej oferty ze stroną biura podróży (Microsite, XML).

 

strona WWW: Transhotel
 

Sofort

Sofort - sponsor spotkań biznesowych e-Travel Forum 2013

SOFORT AG to międzynarodowy system bezpośrednich płatności online. Usługa ta dostępna jest zarówno w Polsce, jak i w 7 innych europejskich krajach. SOFORT Banking pozwala klientowi na automatyczne i bezpośrednie uiszczenie należności za zakupy w Internercie. Informacja o pomyślnym zleceniu przelewu jest natychmiast przekazywana do sklepu, co pozwala na znaczne przyspieszenie przesyłki zakupionych towarów i usług. SOFORT Banking jest atestowany i regularnie kontrolowany przez TÜV Saarland, zgodnie z niemieckimi dobrymi praktykami oraz z uwzględnieniem najwyższych standardów ochrony danych.

 

strona WWW: Sofort
 

Sprachcaffe

Sprachcaffe - sponsor notatników i długopisów 2014

Sprachcaffe jest organizatorem zagranicznych wyjazdów językowych gdzie prowadzone są kursy językowe. Oferta Sprachcaffe obejmuje naukę 7 języków obcych (Angielski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Francuski, Chiński i Arabski) w 30 własnych szkołach językowych na całym świecie. Lokalizacje szkół językowych to m.in: Malta, Anglia, USA, Niemcy, Hiszpania, Francja, Włochy.  O jakości nauki świadczy 30 letnie międzynarodowe doświadczenie jak i prestiżowe certyfikaty (British Council, English UK, Alto, Feltom, ISO, DIN).  Kursy oferowane są dla osób w każdym wieku i przez cały rok.  Rodzaj kursu (standardowy/intensywny/biznesowy), forma zakwaterowania, termin mogą być dobierane indywidualnie. Wyjazd ze Sprachcaffe to połączenie efektywnej nauki języka ze  słonecznymi wakacjami za granicą. 

 

strona WWW: Sprachcaffe
 

GetResponse

GetResponse - sponsor smyczy

Platforma GetResponse jest produktem firmy Implix posiadającej ponad 13-letnie doświadczenie w email marketingu. Z usługi korzysta obecnie ponad 250,000 klientów z blisko 200 krajów. GetResponse oferuje wiele praktycznych rozwiązań niezbędnych do prowadzenia efektywnych kampanii email marketingowych z wykorzystaniem narzędzi takich jak: newslettery (ponad 300 gotowych do użycia szablonów), wiadomości automatyczne, video emaile, ankiety internetowe, integracje z mediami społecznościowymi oraz rozbudowane statystyki. GetResponse oferuje również dedykowane rozwiązania dla klientów korporacyjnych.

 

strona WWW: GetResponse
 

DROGOWSKAZ.COM.PL

Drogowskaz

DROGOWSKAZ.com.pl opisuje bieżące i planowane wydarzenia na polskim rynku turystycznym. Obserwuje trendy na rynku światowym i analizuje ich wpływ na naszą rodzimą gospodarkę w kontekście rozwoju turystyki. Stanowi źródło informacji przeznaczone dla wszystkich dostawców usług turystycznych: od hoteli, przez linie lotnicze aż do wszelkich innych firm i organizacji tworzących produkty lub usługi przeznaczone dla osób zainteresowanych turystyką – zarówno prywatna, jak i biznesową. Duży nacisk kładzie na kanały dystrybucji, a więc biura podróży oraz systemy samoobsługowe, zwłaszcza internetowe. Publikuje wiele informacji poświęconych możliwościom finansowania przedsięwzięć oraz firm turystycznych.

 

strona WWW: DROGOWSKAZ.com.pl
 

e-konferencje

e-konferencje

e-konferencje.pl to jedyne miejsce w sieci, gdzie mogą reklamować się zarówno pojedyncze sale konferencyjne jak i typowe centra konferencyjno-usługowe, a także profesjonalni organizatorzy imprez.  Jest to jeden z pierwszych i największych serwisów branży konferencyjnej w Polsce. Serwis E-konferencje.pl prezentuje specjalne pakiety konferencyjne i wypoczynkowe przygotowane przez obiekty hotelowe i centra konferencyjne dla firm i osób indywidualnych na najróżniejsze okazje. W tym serwisie znajdą Państwo dawkę najświeższych informacji z zakresu turystyki biznesowej i krajoznawczej. Polecamy.

 

strona WWW: e-konferencje.pl
 

EventMapa.pl

Patronat

EventMapa.pl jest portalem internetowym zleceniodawców i organizatorów eventów. Zawiera sprawdzone informacje o wydarzeniach, atrakcjach i destynacjach biznesowych. EventMapa.pl jest platformą wymiany wiedzy oraz doświadczeń branży eventowej.

 

strona WWW: EventMapa.pl
 

Konferencje24h

Konferencje24h

Katalog www.konferencje24h.pl powstał z myślą o ludziach chcących podnosić swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w konferencjach. Wykłady w ramach odbywających się konferencji dotyczą najróżniejszych dziedzin, od ekonomicznych, biznesowych, czy firmowych, poprzez medyczne i turystyczne aż do światowych kongresów społecznych. Prezentowane konferencje odbywają się na terenie całej Polski. W serwisie znajduje się także baza ośrodków konferencyjnych z podziałem na miasta i województwa, do tego zestawienie firm organizujących najróżniejsze spotkania biznesowe, konferencyjne, czy rozrywkowe. 

 

strona WWW: Turystyka24h
 

TUR-INFO.PL

TUR-INFO

TUR-INFO.PL to pierwszy internetowy serwis informacyjny skierowany do osób zawodowo związanych z turystyką – właścicieli i pracowników biur turystycznych, hoteli, pensjonatów, lokali gastronomicznych, przewoźników autokarowych, lotniczych, morskich, oraz dostawców i usługodawców dla branży. Naszymi czytelnikami są również pracownicy i członkowie organizacji, stowarzyszeń, jednostek samorządowych, zajmujący się promocją turystyki, oraz dziennikarze specjalizujący się w tej dziedzinie gospodarki. Możemy śmiało powiedzieć, że czytają nas wszyscy, którzy chcą wiedzieć na bieżąco, co dzieje się w turystyce. Podstawowym celem naszego Serwisu Informacyjnego jest szybki i rzetelny przekaz informacji w branży. Dlatego codziennie na stronach naszego serwisu publikowane są najbardziej aktualne informacje ze "świata turystyki": piszemy o bieżących wydarzeniach związanych z branżą, zmianach podatkowych i prawnych, informujemy o nowych funduszach unijnych przeznaczonych na rozwój firm związanych z branżą, przedstawiamy interesujące analizy, podsumowania i prognozy dla poszczególnych sektorów turystyki, oraz publikujemy informacje o szkoleniach branżowych, kongresach i seminariach. Piszemy także o nowościach oraz specjalnych ofertach poszczególnych firm. Serwis Informacyjny Branży Turystycznej powstał w kwietniu 2003 roku. W tym czasie dostarczył czytelnikom ponad 36 tysięcy aktualności. Początkowo był częścią Internetowych Targów Turystycznych TUR-TARGI.PL. Od 16 marca 2005 roku funkcjonuje jako samodzielny portal informacyjny - TUR-INFO.PL

 

strona WWW: TUR-INFO
 

Turystyka24h

Turystyka24h

Turystyka non stop, 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, informacje w zasięgu ręki każdego, kto chce wiedzieć wszystko o podróżach i nie tylko. Biura podróży, nowoczesne produkty turystyczne, atrakcje rekreacyjnych miejscowości w Polsce, prognoza pogody, baza noclegowa i wiele innych informacji dostępnych dla wygody użytkowników. Serwis www.turystyka24h.pl to jednocześnie katalog do którego można osobiście dodawać wszelkie ogłoszenia z dziedziny szeroko rozumianej turystyki i serwis informacyjny, który dostarcza informacje dotyczące turystyki krajowej i zagranicznej.

 

strona WWW: Turystyka24h
 

nasze konferencje

Lubisz nas? Daj nam Plusa!
Facebook

patronat medialny

Copyrights 2008-2013 e-Travel Forum. All rights reserved.  | Polityka cookies