Siódma edycja najważniejszej w Polsce konferencji na temat e-commerce w turystyce i sprzedaży produktów turystycznych przez internet

e-Travel Forum

Relacja z konferencji e-Travel Forum 2011

 

Czwarta edycja międzynarodowej konferencji e-Travel Forum 2011 zakończyła się 28 stycznia 2011. Ponad 200 osób uczestniczyło w warszawskim hotelu Radisson Blu w debatach poświęconych wykorzystaniu internetu do sprzedaży produktów turystycznych. Przez kolejne dwa dni 80 osób z grona uczestników realizowało szkolenia praktyczne i warsztaty z reklamy.


Jak podkreślił przewodniczący obrad Ireneusz Marganiec, prezes Amadeus Group „Konferencja e-Travel Forum ugruntowała swoją pozycję najważniejszego w polskiej turystyce dorocznego spotkania poświęconego e-commerce. Obecność tak licznej reprezentacji firm turystyczno-hotelarskich potwierdza, że e-travel bardzo mocno się w Polsce rozwija i ma przed sobą wielkie perspektywy”.Pierwszy dzień konferencji rozpoczął się krótkim przemówieniem Pana Ireneusza Margańca prezesa Amadeus Group. Zaraz po nim trzydziesto minutowy key note speech na temat technologii internetowych oraz ich wpływu na branże turystyczną wygłosił Gelles Karl z Amadeus IT Group. Kolejnym punktem obrad był panel na temat zakupów grupowych, których gospodarzem była Pani Barbara Berndt z Puro Hotel. Wśród uczestników tego panelu mogliśmy zobaczyć Pana Marcina Szałka z Groupon oraz przedstawicieli hoteli, którzy korzystali z usług Groupon w celu sprzedaży własnych usług. 

Prezentacje z konferencji e-Travel Forum 2011
(dostępne tylko dla uczestników konferencji)

e-Travel Forum

10 prezentacji mówców konferencji e-Travel Forum, która miała miejsce 25-28 stycznia 2011 r. w Warszawie, jest dostępnych do ściągnięcia dla uczestników konferencji po uprzednim zalogowaniu się (uczestnicy forum mogą uzyskać hasło od organizatora).
Prezentacje są przygotowane w formacie PDF.

 

nasze konferencje

Lubisz nas? Daj nam Plusa!
Facebook

patronat medialny

Copyrights 2008-2013 e-Travel Forum. All rights reserved.  | Polityka cookies