Siódma edycja najważniejszej w Polsce konferencji na temat e-commerce w turystyce i sprzedaży produktów turystycznych przez internet

e-Travel Forum

sponsor przerwy kawowej (14.01)

sponsor przerwy kawowej (15.01)

sponsor przerwy kawowej (16.01)

organizator

partner konferencji

program partnerski

płatności

Płatności 2012

Sprawozdanie z międzynarodowej konferencji e-Travel Forum 2008

W dniach 29-30 stycznia 2008 r. w Warszawie w Hotelu Holiday Inn odbyła się międzynarodowa konferencja e-Travel Forum. Tematem przewodnim było przedstawienie zagadnień związanych z e-commerce w turystyce. Przez dwa dni uczestnicy mieli okazję zapoznać się z wyzwaniami, jakie stwarza obecnie internet wobec całej branży turystycznej, w tym sprzedaży ofert turystycznych przez internet, a także nowych szans i możliwości wynikających z upowszechniania dostępu do internetu.

 

Prezentacje z konferencji e-Travel Forum 2008
(dostępne tylko dla uczestników konferencji)

e-Travel Forum

15 prezentacji mówców konferencji e-Travel Forum, która miała miejsce 29-30 stycznia 2008 r. w Warszawie, jest dostępnych do ściągnięcia dla uczestników konferencji po uprzednim zalogowaniu się (uczestnicy forum mogą uzyskać login i hasło od organizatora).
Prezentacje są przygotowane w formacie PDF.

 
Komunikat prasowy

Blisko 200 uczestników wzięło udział w dwudniowej konferencji„e-Travel Forum” (29-30 stycznia 2008 r.) w Warszawie. Konferencja poświęcona została wyzwaniom, jakie stwarza obecnie internet wobec całej branży turystycznej, w tym sprzedaży ofert turystycznych przez internet, a także nowych szans i możliwości wynikających z upowszechniania dostępu do internetu. Była to pierwsza na tę skalę konferencja z zakresu e-commerce w branży turystycznej.

 

nasze konferencje

Lubisz nas? Daj nam Plusa!
Facebook

patronat medialny

Copyrights 2008-2013 e-Travel Forum. All rights reserved.  | Polityka cookies